KONST / Litografier / Färglitografi 8772710
nr 877 2710
Färglitografi
Rune Johansson, Berguv med ungar, 36/260, signerad, motivet: 41x59
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:06:53
24/2 18:01:36
100 kr
24/2 18:01:53